Wesprzyj nas merytorycznie

Jesteś studentem? Albo młodym specjalistą, przedsiębiorcą, inżynierem lub po prostu młodym człowiekiem, który chciałby coś zmienić? Masz pomysły co można by poprawić? Chciałbyś poświęcić trochę swojego czasu, umiesz pracować w grupie? Napisz do nas i dołącz do zespołu Młodych Reformatorów!


A może jesteś doświadczonym ekspertem? Chciałbyś się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z nami? Zapraszamy do współpracy do nas jako Ekspert lub Mentor!

Wsparcie finansowe

Jak każda prężnie działająca organizacja pozarządowa potrzebujemy wsparcia finansowego. Do kosztów zaliczyć należy m.in.: druku, logistyczne, marketingowe, internetowe i inne administracyjnie. Nikt z członków naszej inicjatywy nie pobiera żadnych korzyści materialnych – wszyscy pracujemy na zasadzie pro publico bono.


Dotychczas wydatki pokrywaliśmy z funduszy własnych członków założycieli. Nasza inicjatywa rozwinęła się jednak na tyle, że w celu wykorzystania w pełni potencjału naszych młodych reformatorów potrzebujemy Waszej pomocy!

Wesprzyj nas organizacyjnie

Chciałbyś pomóc przy rozwijaniu organizacji? Napisz do nas i zaaplikuj do zespołu operacyjnego! Może jesteś studentem i chciałbyś abyśmy przyjechali do Twojego miasta i pokazali jak młodzi mogą się zaangażować w politykę gospodarczą? Odezwij się do nas!


Jesteś członkiem innej organizacji pozarządowej? Działacie na rzecz przedsiębiorczości, wolności gospodarczej, innowacyjności, samorządności lub generalnie rozwoju gospodarczego? Lub reprezentujesz studencki klub, koło naukowe czy inną organizację młodzieżową i uważasz, że razem nasze organizacje mogłyby osiągnąć więcej? Napisz!

Wyślij do nas wiadomość